close
چت روم
qasem3 میگه:
یه موز خریدم، دونه ای ۷۰۰تومن! اگه وزن پوستش رو ضربدر۷۰۰ تومن کنیم و تقسیم بر وزن کل موز کنیم، قیمت پوستش میشه ۲۷۵ تومن!. هیچی دیگه، پوستش رو هم خوردم….